Aprūpes centrs, kurā pacienti jūtās kā mājās

Nācies saskarties ar nopietnu slimību vai operācijas sekām?
Nezināt, kā pareizi aprūpēt savu tuvinieku? Mēs iemācīsim jums vienkāršas manipulācijas – injicēt zāles, aprūpēt brūces, apstrādāt izgulējumus un citas darbības, ko ir iespējams veikt mājās.
Slodze ir kļuvusi pārāk smaga un jūs fiziski un morāli vairs nespējat nodrošināt pienācīgu aprūpi savam tuviniekam? Mēs viņu uzņemsim un nodrošināsim visu, lai viņš justos kā mājās.
Jūs varat būt drošs, kamēr mēs strādājam. Mazo izmēru dēļ - tikai 16 gultas. Mūsu speciālistiem ir iespēja uzņemt pacientu uzreiz un sākt rīkoties nekavējoties.
Rūpes par nedziedināmu cilvēku vai ilgstoša rehabilitācija pēc smagas slimības bieži vien atņem iespējas pilnvērtīgi dzīvot un kļūst par nepanesamu slogu personai, kas veic aprūpi. Īpaši smagos gadījumos cilvēks ir spiests aiziet no darba un veltīt visu laiku tuvinieka aprūpei. Šādās situācijās ir grūti saglabāt iejūtīgumu, vienlaikus cīnoties ar vainas apziņu brīžos, kad ir nepieciešams veltīt laiku pārējiem ģimenes locekļiem vai arī aprūpe neizdodas tik kvalitatīva un nenoriet tik raiti, kā jums gribētos. Mēs ar komandu palīdzam nenokļūt tādā situācijā.
Aigars Lavrinovičs
Dibinātājs, valdes priekšsēdētājs
Jums nepieciešams neliels pārtraukums, īss atvaļinājums vai pāris atslodzes dienas?
Neliels un mājīgs aprūpes centrs, kurā iejūtīgi un profesionāli speciālisti palīdz pacientiem uzveikt smagu slimību sekas, iziet rehabilitācijas kursu vai pārvarēt sāpes un ķermeņa nevarību neārstējamos gadījumos. Mūsu centrā strādā ārsti, medmāsas, aprūpētāji, fizioterapeiti, ergoterapeiti un citi speciālisti, lai ikviens pacients saņemtu nepieciešamo atbalstu un individuālu aprūpi.
Sazināties
Ko citi saka par mums?
Jo tur strādā labākie cilvēki, ieskaitot vecāko māsu un priekšnieku !!!

Kristine Kaulača

Jūs esat viss foršākie darbinieki, tieši ar jums sākās mana jaunā dzīve, es jūs mīlu bezgalīgi.

Alena Valerievna

Es tikai gribu pateikt visiem SIA "CILVĒKS" darbiniekiem par viņu darbu, par viņu rūpēm. Tas ir nenovērtējams! Paldies, ka pieņēmāt mūsu vecmāmiņu, kad visi pārējie centri mums atteica! Paldies par jūsu padomu, palīdzību un milzīgo atbalstu! Paldies par cilvēcisko attieksmi pret smagi slimu cilvēciņu un paldies par cienīgu aprūpi!
Nedaudz par mūsu situāciju: mūsu vecmāmiņai bija plašs insults, pēc kura viņa pati nevarēja ēst un elpot. Manai vecmāmiņai tika veikta traheostomija, caurule un urīna katetrs, tādā stāvoklī vecmāmiņai bija nepieciešama - medicīniskā aprūpe, diemžēl šādu aprūpi mums neviens nevarēja nodrošināt, izņemot SIA "CILVĒKS"
Pateicoties virsmāsas ieteikumiem, vecmāmiņas dzīves pēdējo mēnesi varējām nodrošināt ar cieņu un komfortu.

Yana Baela

Vislabākie vārdi, kadi vispār ir iespējams uzrakstīt...

Mana Mammīte tur pavadīja savu laiku...
Aprūpe, kā nevienā valsts iestāde.
Persons tiešām attiecas pret klientu ar vislielāko mīlestību un interesi...
Arī pret tuviniekiem ļoti pretimnākoši un CILVĒCĪGI!
Cilvēki, kas dara darbu no sirds!
Pat priekšniecība Aigars un Inga ir sirds silti cilvēki, kas neatstās Jūs uz pusvārda, vai neziņā...
Esmu pateicīga šai Komandai - jā ar Lielo burtu, par to ko viņi dara. Jo dara no visas tīrākas Sirds!
Paldies Jums, ka Jūs esat!
Lai pietiek spēka un enerģijas Jums turpināt savu darbu ar tādu pašu Mīlestību!
Inese Eseni
Mūsu partneri
Ja jūs interesē kļūt par partneri vai sponsoru, lūdzu, sazinieties ar mums.
Made on
Tilda