Kā mēs varam palīdzēt?

Nodrošinām savlaicīgu profesionālo medicīnisko aprūpi, kvalificētus un pieredzējušus speciālistus.
Onkoloģijas un hospisa pakalpojumi
Nodrošinām aprūpi ar izmitināšanu, klientiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar veikt ikdienas darbus un savu personīgo aprūpi, kuri sirgst ar radikāli neārstējamām, progresējošām slimībām un izteiktu sāpju sindromu - onkoloģisko slimību gadījumos.
Paliatīvā aprūpe

Atkarībā no klienta vispārējā stāvokļa un sūdzībām sniedzam pakalpojumus un palīdzību, lai pēc iespējas atvieglotu ciešanas.

Nodrošinām atsāpināšanu, i/v sistēmas intoksikācijas mazināšanai, elpas trūkuma atvieglošanu, individuālu pieeju saistībā ar jautājumiem par ēdināšanu u.c.

Enterālā un parenterālā barošana
Enterālā barošana ir barības vielu ievadīšana tieši kuņģī, divpadsmitpirkstu zarnā vai tievajās zarnās izmantojot tur ievietotu zondi. Šo barošanas veidu izmanto, ja pacients nespēj uzņemt pārtiku caur muti.
Parenterālā barošana nozīmē barošanu, apejot gremošanas traktu. Šādā gadījumā barības vielas tiek ievadītas vēnā. Mums ir viss nepieciešamais aprīkojums un specializēti maisījumi pilnīgai pacienta barošanai.

MPV un traheostomas aprūpe

Traheostoma ir mākslīgi izveidota atvere trahejā elpošanas nodrošināšanai. Traheja ir specializēta caurule, kas savieno mūsu balseni ar plaušām. Atverē tiek ievietota speciāla caurulīte jeb kanile, ko pievieno mākslīgās plaušu ventilācijas

aparātam, ja ir nepieciešamība. Traheotomijas procedūra varētu būt vērsta uz elpošanas nodrošināšanu situācijās, lai apietu sašaurinātos elpceļus.

Apmācība
Mēs vēlamies, lai mūsu klienti justos labi un mājīgi, un nav noslēpums, ka mājas ir labāka labsajūta. Mēs iemācām jums visu, kas jums nepieciešams, lai veikt apūpi mājās - medikamentu ievadīšanu, brūču kopšanu, apstrādāt izgulējumus un daudz ko citu. Mūsu praksē ir desmitiem laimīgu pacientu, kuri ir mājās un kuru radiniekus mēs esam apmācījuši viņu aprūpē, palīdzējuši atgriesties mājās, nodrošinām visu nepieciešamo aprīkojumu un atbalstam viņus visā slimības laikā.
Made on
Tilda